Regeneracja kartridży

Regeneracja kartridży to jedyny sposób na zachowanie tej samej jakości wydruku, którą oferują oryginalne kartridże, przy jednocześnie bardzo dużych oszczędnościach finansowych – rzędu 60% ceny oryginalnego kartridża.

Regeneracja kartridża to proces technologiczny, na który składają się wszelkie czynności, mające na celu przywrócenie pełnej sprawności kartridża: udrożnienie i oczyszczenie głowicy drukującej oraz dokładne jej osuszenie, wymiana zużytych elementów, napełnienie kartridża. Do regeneracji kartridży używamy tylko najwyższej jakości części zamiennych oraz tuszów i tonerów, importowanych z Niemiec. Wykorzystywane przez nas atramenty posiadają te same chemiczne i fizyczne właściwości co oryginalne; ponadto stosujemy je zgodnie z unikalnymi recepturami, przewidzianymi dla drukarek dostępnych na polskim rynku. Dla uzyskania najwyższej jakości, wszystkich czynności dokonujemy w warunkach próżniowych. Dodatkowo na każdym etapie procesu dokonujemy pomiarów kontrolnych. Na koniec testujemy zregenerowany kartridż, by móc udzielić klientowi 100% gwarancji, że wydruki będą co najmniej takiej samej jakości jak przy stosowaniu oryginalnych kartridży oraz że Jego drukarka pozostanie bezpieczna!

Jakie są plusy kartridży zregenerowanych przez PPrint Service?

  • wysoka jakość wydruków: wyrazisty, ostry czarny tekst i świetlisty kolor drukowanych zdjęć
  • oszczędności budżetowe sięgające 60%
  • ochrona środowiska: regeneracja kartridży jest najlepszą formą recyklingu

PPrint Service gwarantuje, że zregenerowane produkty działają tak dobrze, jak produkty oryginalne, przy zachowaniu podobnych warunków użytkowania. Na Państwa życzenie jesteśmy w stanie zregenerować prawie każdy toner do drukarki laserowej (mono, kolor). Warunkiem koniecznym jest dostarczenie pustej (zużytej) kasety. Oferta cenowa będzie przedstawiona Państwu po kontakcie telefonicznym lub mailowym, w przypadku zainteresowania prosimy o kontakt: kontakt@ppservice.pl

Obecnie kilka milionów firm na świecie korzysta z regeneracji kartridży. Zaufali oni jakości oraz niezawodności regenerowanych części do drukarek.

Jeżeli jednak nie jesteś przekonany do regenerowanych tuszy i tonerów zapraszamy do naszego sklepu internetowego i zakup zamienników fabrycznie nowych

Tusze i tonery środki barwiące do drukarek

Tusze i tonery środki barwiące do drukarek

Serwis Drukarek i komputerów

Serwis Drukarek i komputerów

Pogotowie komputerowe

Pogotowie komputerowe